Mehmed Baždarević pobjedom počeo drugi dio sezone

Ligue 2, 20. kolo

Paris FC našeg Mehmeda Baždarevića je prvi dio sezone Ligue 2 okončao remijem protiv Red Stara, ekipe koju sa klupe predvodi bh. stručnjak Faruk Hadžibegić.

Danas je Paris FC odigrao prvu utakmicu nakon pauze i slavio gostujuću pobjedu nad Nancyjem rezultatom 1:2.

Ipak, gostima je za slavlje bio potreban preokret pošto je do vodstva prvi stigao Nancy. Igrala se osma minuta kada je Marchetti pogodio za 1:0, ali je u 29. Perraud poravnao na 1:1 i postavio rezultat prvog dijela.

Paris FC-u je pobjedu donio Lopez golom u 74. minuti susreta nakon asistencije Nomenjanaharyja.

Baždarevićeva ekipa se sada nalazi na 3. mjestu na tabeli sa 35 bodova, dok je Nancy predzadnji sa tek 13 bodova.