Memišević odigrao 90 minuta u nevjerovatnom porazu Groningena
Mreže su dugo mirovale, ali u samom finišu su postignuta čak tri gola. Groningen je izgubio na nevjerovatan način

Prvenstvo Holandije

Groningen je u 16. kolu Eredivisie poražen od Emmena na svom terenu sa 1:2 u duelu začelja.

Do 87. minute ovog meča golova nije bilo, ali su u samom finišu postignuta čak tri gola.

Groningen je poveo u 87. minuti. Mahi je pogodio za 1:0, ali već u narednom napadu nesporazum Memiševića i još jednog igrača domaćeg tima koristi Pedersen i pogađa za 1:1.

U nadoknadi meča Emmen je stigao do pobjede. Pedersen je u 93. minuti pogodio za pobjedu gostiju od 1:2.

Samir Memišević je odigrao 90 minuta u veznom redu, a nakon ovog poraza Groningen je pao na 16. mjesto, a upravo ih je pretekla ekipa Emmena.