Bori se s Pellegrinijem

Mendes vraća Mourinha u Španiju?

Valencia je nakon serije razočaravajućih rezultata odlučila uručiti otkaz Garyju Nevillu. 

Šišmiši se trenutno nalaze tek na 14. poziciji u španskoj Primeri i čelnici kluba su odlučni u svojoj namjeri da se Valencia naredne sezone vrati u sami vrh, pa su tako počela nagađanja ko bi mogao naslijediti Nevilla. 

Tamošnji mediji navode da se kao najizgledniji kandidat spominje Manuel Pellegrini koji napušta Manchester City u junu, a osim njega u konkurenciji za trenersku klupu Valencije je navodno i Jose Mourinho.

Naime, Mourinhov zastupnik Jorge Mendes je u jako dobrim prijateljskim odnosima sa vlasnikom španske momčadi Peterom Limom i upravo to će biti njihov adut da probaju Portugalca vratiti u Španiju.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Već od ranije je poznato je u borbi za Mourinha i Manchester United.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi