U Francuskoj već imamo gol sezone: Igrač St. Etiennea sa svoje polovine zabio gol!

Khazri postigao spektakularan pogodak

E. Čaušević

Fudbaleri Metza igraju na svom terenu protiv St. Etiennea meč 12. kola francuske Ligue 1.

Domaći tim je odlično otvorio utakmicu i već u devetoj minuti došao je do prednosti kada je Boulaya pogodio za 1:0.

Međutim, St. Etienne je već u 16. minuti uspio da izjednači na 1:1 kada smo spektakularan pogodak.

Khazri se našao u centru pažnje jer je sa svoje polovine uspio da zabije pogodak za 1:1 i utiša cijeli stadion u Metzu.

Niko nije mogao da vjeruje s koje udaljenosti je veznjak gostiju zabio pogodak i bez dileme će ovo biti jedan od najboljih golova ovog vikenda širom Evrope.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Golman domaći je izašao na dvadesetak metara ispred svog gola, a to je Khazri uspio da vidi i zabio je spektakularan pogodak za 1:1.