Milan uvjerljivo u drugoj pripremnoj utakmici

Nogometaši Milana savladali su sa 5:1 Legnano u pripremnom susretu.

Rossoneri nisu imali puno problema protiv nižeigaša, a ovo je bila druga utakmica Siniše Mihajlovića na klupi Milana.

Domaćin je neočekivano poveoo golom Anellija u 10. minuti, ali je Milan već do poluvremena imao 3:1.

Na 1:1 izjednačio je Poli u 39. minuti, Alex je tri minute kasnije pogodio za 2:1, a u istoj minuti mladi Mastour je strijelac za 3:1.

U nastavku su Honda i Verdi dokrajčili nejaki sastav Legnana.

Zaprati AC Milan, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: