Milošević standardan, vratio se i Hadžiahmetović

Konyaspor i Antalyaspor odigrali su meč bez pobjednika (1:1) u susretu 12. kola turske Superlige.

Dosta dobar meč viđen je u ovom duelu, a na kraju pobjednika nije bilo.

Iako je bilo šansi na obje strane tek u 75. minuti vidjeli smo prvi gol. Konyaspor je poveo, a strijelac je Fofana za prednost od 1:0.

Međutim, gosti su pet minuta prije kraja došli do boda. Za to se pobrinuo legendarni Kamerunac Samuel Eto'o za konačnih 1:1.

Bh. reprezentativac Deni Milošević proveo je svih 90 minuta na terenu, dok je Amir Hadžiahmetović se vratio nakon povrede i igrao je od 82. minute.