Miron Muslić ne misli stati! Schalke je lider u "Cvajti"!
FOTO: Markus Verwimp

Grabi ka Bundesligi

Miron Muslić ne misli stati! Schalke je lider u "Cvajti"!

Esmer Oštraković

Veliku pobjedu ostvarila je ekipa Schalkea predvođenja bh. trenerom Mironom Muslićem protiv Elversberga sa 1:0.

Tako je Schalke za koji igra i reprezentativac Bosne i Hercegovine Nikola Katić sada, barem kratko, lider na tabeli u 2. Bundesligi.

Schalke i njihov protivnik igrali su derbi između drugog i trećeg na tabeli, a prije ove utakmice Schalke je imao bod prednosti.

Hasan Kurucay je postigao pogodak za vodstvo Schalkea već u 4. minuti susreta.

Nakon toga ekipa Schalkea nastavila je sa sjajnom igrom i na kraju su ostvarili pobjedu od 1:0.

Oglasi

Miron Muslić tako sa svojim Schalkeom nakon 12 odigranih utakmica ima 9 pobjeda i tri poraza.

Odličnu utakmicu odigrao je i Nikola Katić koji je za 90 minuta provedenih na terenu imao čak šest čišćenja opasnih situacija za protivnike.

Potražite više informacija na temu 2. Bundesliga:

Paderborn je trenutno drugi sa bodom manje od Schalkea, ali i sa utakmicom manje, a čeka ih gostovanje kod Magdeburga.

Ekipa Magdeburga nije najbolje ušla u novu sezonu, te će tražiti bodove na domaćem terenu, a sigurno je da će za njih navijati i Muslić.

Top Komentari

cogoH
Sta schalke domacin i igro KOD elvesberga hahah
0 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi