Navijači u transu nakon majstorije Luke Modrića - Snimak u nekoliko sati postao viralan

Sjajni potezi Hrvata

Esmer Oštraković

Prije nekoliko dana ekipa Real Madrida upisala je sigurnu pobjedu na gostovanju kod Cadiza u okviru 14. kola La Lige. Konačan rezultat utakmice bio je 3:0, a asistenciju je na ovoj utakmici upisao Luka Modrić.

On je na terenu proveo 69 minuta, a igru je morao napustiti zbog povrede, koja je srećom po njega i njegov klub lakše prirode.

Ipak, Modrića neće biti na sutrašnjoj utakmici Real Madrida protiv Napolija u okviru Lige prvaka.

Modrić je dobio velike ovacije pri izlasku iz igre, a zanimljivo je da su aplaudirali i domaći navijači.

Navijači Real Madrida na društvenim mrežama dijele potez koji je Modrić napravio u prvom poluvremenu utakmice.

Primio je loptu Luka Modrić između dva protivnička igrača i činilo se da nema gdje sa njom, te da će je izgubiti.

Ipak, Modrić se lagano oslobodio obojice i to na način da je jednom igraču Cadiza gurnuo loptu kroz noge.