Monaco razbio Dijon

Liga 1

Nogometaši Monaca deklasirali su Dijon s 4:0 u susretu 26. kola francuske Lige 1.

Monaco je vezao treću pobjedu i upisao četvrtu u posljednjih pet mečeva, pošto je na svom terenu deklasirao Dijon s visokih 4:0. Kneževi su se tako primakli na minus devet vodećem PSG-u, koji ima i utakmicu manje.

Keita je u 13. minuti postigao vodeći gol za Monaco, a gosti su potom odolijevali napadima Monaca do 69. minute, kada je krenula serija crveno-bijelih.

Fabinho je s penala povisio na 2:0, a onda su u završnici meča Rony Lopes i Glik dokrajčili 12-plasiranu ekipu francuskog šampionata.

Monacu slijedi gostovanje kod Toulousea, dok će Dijon za četiri dana u goste Troyesu.