Monaco umalo prokockao tri gola prednosti u Montpellieru
Foto - EPA

Ligue 1, 20. kolo

Monaco je u 20. kolu Ligue 1 slavio na gostovanju kod Montpelliera sa 3:2.

U zaista sjajnoj utakmici tim Nike Kovača je imao tri gola prednosti, ali su na kraju umalo ostali bez pobjede.

Volland je u 24. minuti zabio za vodstvo Kneževa od 0:1, da bi se na odmor otišlo rezultatom 0:2 nakon što je Ben Yedder zabio pogodak u 35. minuti meča.

Kada je u 61. minuti Ben Yedder zabio iz penala za 0:3 činilo se kako je u ovom meču sve gotovo.

Međutim, tako nije smatrao domaći tim koji se za samo pet minuta vraća u meč. Wahi je u 64. minuti zabio za 1:3, a pet minuta kasnije Delort pogađa za 2:3.

Ipak, velikog preokreta nije bilo. Monaco je do kraja uspio da zadrži prednost i da dođe do tri boda.