Kean zabio fenomenalan gol, PSG slavio u Montpellieru
Foto - Screenshot

Italijan zabio za trijumf

PSG je u 13. kolu Ligue 1 savladao kao gost na De la Mossonu ekipu Montpelliera rezultatom 3:1.

U zaista dobroj utakmici PSG je poveo u 33. minuti. Dagba je zabio za 0:1, ali je prednost gostiju trajala samo osam minuta kada je Mavididi zabio za 1:1.

Nastavak meča donosi bolju igru aktuelnog prvaka Francuske koji ipak dolazi do pobjede u 77. minuti meča. Fenomenalan gol postigao je Moise Kean za 1:2 i nova tri boda za Parižane.

Italijanskom napadaču je transfer u PSG očigledno itekako godio i igra zaista odlično ove sezone, a pobjedu je večeras zaključio Mbappe golom za 1:3 u nadoknadi meča.