Njegove objave su hit: Mourinho ponovo nasmijao mnoge na Instagramu

Jasna poruka za igrače Tottenhama

E. Čaušević

Fudbaleri Tottenhama večeras su remizirali u gostima protiv LASK-a (3:3) u meču petog kola grupne faze Evropske lige.

Tottenham je u 87. minuti došao do vodstva od 3:2 golom Allija iz penala, ali je LASK u trećoj minuti sudijske nadoknade uspio postigći gol za 3:3 preko Karamokoa.

Tottenham tako gubi korak za Antwerpom koji je prvi, ali je jasno da će igrati naredne sezone u nokaut fazi.

Ovaj rezultat očito nije zadovoljio Josea Mourinha koji je ponovo objavio genijalnu fotografiju na Instagramu.

"Sutra trening, ali ovaj put uz 12 sati", napisao je Mourinho.

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

Mourinho se tek nedavno prijavio na Instagram, ali svojim objavama nasmijava fudbalsku javnost. To mu je uspjelo i nakon večerašnje utakmice.