Portugalski stručnjak na klupi Manchester Uniteda Jose Mourinhon nije zadovoljan igračkim kadrom.
Fudbaleri Manchester Uniteda upisali su tek jednu pobjedu u posljednjih sedam mečeva Premiershipa, a na posljednja tri meča nisu uspjeli postići ni pogodak.
To je očito naljutilo Mourinha koji namjerava u naredna dva prelazna roka da proda čak osam fudbalera, sudeći prema navodima engleskog The Telegrapha.
Old Trafford bi po toj računici trebali napustiti Matteo Darmian, Phil Jones, Marcos Rojo, Morgan Schneiderlin, Bastian Schweinsteiger, Ashley Young, Memphis Depay i Michael Carrick.
Osim toga, Mourinho je spremio i nekoliko novih fudbalera koje namjerava dovesti, ali mnogi će vjerovatno reći da je veliko pitanju hoće li on dočekati naredna dva prelazna roka na klupi tima sa Old Trafforda.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.