Bailly na Old Traffordu?
Mourinho uzvraća Wengeru: Stiže pojačanje iz Villarreala
Engleski mediji prenijeli su danas da će Jamier Vardy u narednim danima potpisati za Arsenal, a odmah nakon toga pojavila se vijest da i Manchester United ima novo pojačanje.
Prema pisanju engleskih medija čelnici Manchester Uniteda dogovorili su transfer odbrambenog fudbalera Villarreala Erica Baillyja. Ovaj igrač ima otkupnu klauzulu od 40 miliona eura što ne predstavlja problem za United.
Navodno, ostalo je još da igrač iz Obale Slonovače dogovori uslove ugovora kako bi čelnici Uniteda aktivirali njegovu otkupnu klauzulu. Ovaj igrač imam 22 godine, a prije Villarreala igrao je u dresu Espanyola.
Bailly je u dresu reprezentacije Obale Slonovače odigrao 15 utakmica. Pored njega, na Old Trafford bi trebao doći i Zlatan Ibrahimović kojem je United ponudio jednogodišnji ugovor.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.