Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine je prije dva dana zvanično predstavljen kao novi fudbaler Evertona.
Bivši fudbaler HSV-a i Ferencvarosa dobrim igrama na Mundijalu privukao je pažnju mnogih klubova, ali su Karamele bile najkonkretnije u pregovorima, pa je reprezentativni veznjak BiH potpisao ugovor koji ga narednih pet godina vezuje za Goodison Park.
Prije potpisa ugovor i zvaničnog predstavljanja Muhamed Bešić nije odabrao broj koji će nositi u svom novom klubu, a iz Evertona je zvanično saopšteno da će bh. reprezentativac nositi dres sa brojem 17. Nadamo se da će mu biti sretan.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.