Muminović: Drugi gol nas je poremetio

Petrović se nije pojavio na press konferenciji

H. Zilić

Olimpik je u 23. kolu PLBiH poražen na Pecari od Širokog Brijega rezultatom 3:0.

Trener gostiju Slavko Petrović nije se pojavio na press konferneciji, a ispred Olimpika govorio je prvi pomoćnik Milan Muminović.

"Normalno je da i pomoćnik daje izjavu", rekao je Muminović na početku pressa, a zatim nastavio:

"Mi smo zadovoljni kako smo odigrali prvo poluvrijeme. Posjed smo imali, dominirali smo što se tiče posjeda. Imali smo svoje šanse nismo iskoristili. I prethodne tri utakmice smo pali drugo poluvrijeme. Večeras nas je drugi gol poremetio. Široki nas je dobro kontrirao."