Muris Mešanović donio važnu pobjedu Denizlisporu

Turska Super liga

U susretu 26. kola turske Super lige Denizlispro je ugostio Genclebirligi i pritom je slavio s 1:0.

Bio je to zanimljiv meč jer su snage odmjerile ekipe sa samog dna, a derbi začelja pripao je Denizlisporu, koji je tako napravio dobar korak u borbi ka opstanku, bez obzira što je i dalje u opasnoj zoni.

Junak domaćeg tima bio je bh. napadač Muris Mešanović, koji je u 19. minuti postigao gol na asistenciju Rodallege.

Mešanović je nedavno donio važnu pobjedu Denizlisporu protiv Goztepea golom u 88. minuti, a evo ponovo ga slave u ovom klubu.