Hrvatska A1 liga

Musa odličan u iznenađujućem porazu Cedevite

Košarkaši Cedevite su večeras doživjeli neočekivan poraz od Šibenik Jollyja u okviru 8. kola hrvatske A1 lige.

Uprkos tome što je zagrebački tim bio u ulozi favorita, Šibenik je sigurno slavio s rezultatom 84:78.

Imali su domaći košarkaši tokom većeg dijela utakmice i mnogo ubjedljivije vodstvo, ali je Cedevita u drugom poluvremenu uspjela da se vrati u meč. Za potpuni preokret već je bilo prekasno, pa su Zagrepčani doživjeli drugi poraz u ovoj sezoni.

Ono što raduje jeste odlična partija Džanana Muse, koji je za gotovo 36 minuta postigao 17 poena čemu je dodao pet skokova i dvije asistencije. Najefikasniji igrač utakmice bio je Hopson sa 27 poena.