Musa odličan u novoj pobjedi Cedevite

Nik Slavica dominirao

Košarkaši Cedevite pobijedili su gradskog rivala Zagreb 129:87 u susretu 4. kola hrvatske A1 lige.

Cedevita je kao apsolutni favorit ušla u ovaj meč i na kraju su to na terenu i opravdali.

Samo u prvih 10 minuta Zagreb je bio konkurentan. Ovaj dio igre dobili su 23:27, ali je Cedevita u ostatku meča dominirala.

Do poluvremena predvođeni večeras fantastičnim Nikom Slavicom i Džananom Musom došli su do plus 12, 56:44, da bi u nastavku potpuno pregazili protivnika.

Prednost se iz napada u napad povećavala, a na kraju je tim Jure Zdovca slavio pobjedu od 42 poena prednosti.

Džanan Musa je odigrao odličan meč. Za 28 minuta ubacio je 20 poena, a imao je i osam asistencija i tri skoka.

Čudesan meč odigrao je Nik Slavica. On je ubacio čak 47 poena, imao je 16 skokova uz šut iz igre 23 od 32.

Kod Zagreba Domagoj Proleta je ubacio 30 poena.