Na Maksimiru već miriše proljeće - majstorija Amera Gojaka!

Dinamo vodi protiv Spartaka

Dinamo na svom Maksimiru igra utakmicu 4. kola grupne faze Lige Evrope protiv Spartaka iz Trnave, a pobjeda u ovom meču može Modrima donijeti toliko željeno "evropsko proljeće", plasman u nokaut fazu.

Susret na Maksimiru se igra po gustoj magli, ali to nije spriječilo Dinamo da dođe do vodstva u 22. minuti.

Sjajni mladi bh. fudbaler Amer Gojak je nekoliko minuta ranije propustio dobru priliku, ali u 22. minuti je bio nemilosrdan.

Došla je lopta do njega pred golom Spartaka, a on ju je majstorski, petom, pospremio u mrežu za 1:0.