Nade Veleža deklasirale NK Čelik

Efikasan meč u Zenici

S. Mlaćo

U 3. kolu Omladinske Premijer lige za pionire nade Veleža deklasirale su NK Čelik na Kamberovića Polju sa ubjedljivih 5:2.

Gosti su poveli pogotkom Puce u 41. minuti, a u narednom napadu za 0:2 pogađa Kajan. Na 0:3 povisio je isti igrač u 57. minuti, dok Čelik u 62. minuti smanjuje na 3:1.

Strijelac je bio Škaljo.

Tri gola prednostima Mostarcima vraća Puce, da bi 2:4 na semaforu pisalo kada je mrežu Gaša pogodio Tolja.

Konačnih 2:5 postavlja pogotkom u 70. minuti Gosto.

Omladinska Premijer liga BiH za pionire:

NK Čelik - FK Velež 2:5 (0:0)

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-15:

NK Čelik: Zilić, Kasap, Salkić, Hodžić, Škaljo, Ahmetspahić, Šabić, Zahirović, Tolja, Babić, Kubat.

FK Velež: Gaš, Šemšić, Gosto, Obradović, Prguda, Đuliman, Puce, Džaferbegović, Malkić, Kukrica, Kajan.