Najboljih 11 Reala i Barce u 21. stoljeću bez Messija i Ronalda
Napad: Ronaldinho (Barcelona)
U susret današnjem El Clasicu na Santiago Bernabeu redakcija portala SportSport.ba odlučila je napraviti najbolju kombinovanu postavu ove dvije ekipe u 21. stoljeću, ali u izbor nisu ulazili Ronaldo i Messi.
Rekli bismo jedan i jedini, da poslije njega nema Ronalda u ovom timu, jer gdje će neko sa Ronaldom?
Ronaldinho je idol jedne generacije. Ronaldinho je čovjek koji nijednom navijači nije mrzak. Ronaldinho je čovjek koji je izmislio nekoliko poteza koje smo svi pokušavali imitirati u školskim dvorištima. Ronaldinho je najveći madžiničar veznog reda koji je ikada kročio na zeleni teren.
On je u Barceloni proveo također pet godina i za to vrijeme je odigrao 145 utakmica u La Ligi i postigao je 70 golova. Osvojio je Ligu prvaka 2006. godine, dva puta je bio prvak Španije, dva puta Supoerkup Evrope te je proglašen za najboljeg igrača svijeta 2005. godine.
Ronaldinho je zaista poseban član ovog tima.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.