Nastavljena mrtva trka Bratstva i Viteza

Prva liga FBiH

Nastavljena mrtva trka Bratstva i Viteza

Danas je odigrano svih osam utakmica 11. kola Prve fudbalske lige Federacije Bosne i Hercegovine.

Promjena na vrhu nije bilo, jer su pobjede ostvarili i prvoplasirano Bratstvo i drugoplasirani Vitez.

Bratstvo je na svom terenu dočekalo ekipu Čapljine, te sa rutinskih 2:0 došlo do nove pobjede, nakon koje su ostali na čelu tabele Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine i nakon ovog kola.

Vitez je sa 2:1 slavio kao gost kod Krajine, te je tako ostao sa priključkom na tabeli za vodećim Bratstvom, dok je Sloboda na Tušnju konačano odigrala nešto bolje, te sa 3:1 savladala Jedinstvo.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.