Navijači u Engleskoj su nešto posebno - Snimao starijeg gospodina, a ovaj ga šokirao "poklonom"

Očito nije bio previše raspoložen

E. Oštraković

Utakmicu u okviru 23. kola Championshipa odigrali su Norwich i Huddersifeld, a pobjedu od 2:0 slavila je domaća ekipa.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo mnogo toga, a oba gola viđena su u drugom dijelu susreta.

McCallum je donio vodstvo svojoj ekipi golom u 47. minuti utakmice i to nakon jako dobre asistencija Nuneza.

Konačan rezultat ovog susreta postavio je Sainz nakon dodavanja Barnesa, a do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

Ono o čemu bruji Engleska jeste detalj koji se desio dosta prije početka utakmice između ove dvije ekipe.

Naime jedan od domaćih navijača snimao je teren, ali i svoju djevojku i očito je da su bili presretni što su na utakmici.

On i njegova djevojka bili su odma pored gostujućih navijača, te je on odlučio da snimi i njih, ali očito nije trebao.

Jedan stariji gospodin je vidio da ga momak snima, te mu je odmah odgovorio tako što mu je pokazao srednji prst. Moramo priznati da se ovakvoj reakciji niko nije nadao.

Kada je riječ i o tabeli Norwich se sada nalazi na osmom mjestu sa 34 osvojena boda i boti će se za plasman u doigravanje.

Sa druge strane Huddersfield je samo dva boda iznad zone ispadanja i sigurno je da moraju popraviti svoje igre ako ne žele da se bore za opstanak.