Navijači Genoe bijesni: Da li je Cassata zaslužio crveni karton u duelu sa Juventusom?

Drugi žuti zbog faula nad Dybalom

Juventus trenutno na svom terenu igra meč 10. kola Serije A protiv Genoe, a rezultat je 1:1.

Poveo je Juventus u 36. minuti preko Bonuccija, ali je Genoa uspjela izjednačiti na 1:1 kada je u 41. minuti pogodio Kouame.

Genoa je u 51. minuti ostala sa igračem manje jer je drugi žuti, pa samim time i crveni karton dobio Cassata.

Međutim, već na društvenim mrežama stižu reakcije navijača Genoa koji smatraju da Cassata nije zaslužio žuti karton za blago povlačenje Paula Dybale.