Tuzla se vraća u igru

Zabio Gavrić

Tuzla City je smanjio rezultat protiv Širokog Brijega na Pecari na 2:1.

Igrala se 40. minuta kada je Nebojša Gavrić postigao pogodak koji je Tuzlake vratio u igru.

Mišić je bio u prilici, ali njegov udarac brani Miškić. U nastavku napada igrač gostiju ubacuje, a Gavrić glavom zabija za smanjenje rezultata sa 2:1.

Široki je u 14. minuti poveo sa 1:0.

Domaći su dobili šansu da zabiju pogodak iz penala i to su iskoristili.

Elvis Mehanović igrao je rukom nakon udarca Mujana. Sudija je pokazao na bijelu tačku, a Bože Vukoja zabija za 1:0.

Samo četiri minute kasnije bilo je 2:0. Daniel Lukić je postigao pogodak za velikih 2:0.

Ekipe su počele meč u ovim sastavima:

Široki Brijeg: Miškić, Medić, Musa, Obšivač, Čuljak, Jurić, Mašić, Vukoja, Blagaić, Lukić, Mujan.

Tuzla City: Fejzić, Efendić, Čeliković, Morris, Mehidić, Karjašević, Gavrić, Mišić, Mešinović, M. Mehanović i E. Mehanović.

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: