I da uzme kup Štimcu to neće pomoći jer je već bivši za narednu sezonu.1 korak naprijed 3 nazad bukvalno tako je bilo sa njim ove sezonu.Imao je šansu nije ju iskoristio sve najbolje mu bilo ali ne pod Bijelim Brijegom.Odavno klub nije bio ovako loš kao sada bez ikakve šanse u prvenstvu za prvaka.
A ima 2 tima u rosteru , trebo je da protutnji kroz prvenstvo. Ali ruku na srce ima i politike, Borac 100 god. slavi , a i Posusju je poklonjeno 6 bodova.I nadam se da je tome dosao kraj , ako ovisis od bodova protiv Zrinjskog , idi u nisi rang i to je to. 10 bodova su nam uzeli Siroki i Posusje , a Borcu nisu niti boda , eto gdje je trenutna razlika 10 bodova !