5

Komentari (5)

Arvanit
I da uzme kup Štimcu to neće pomoći jer je već bivši za narednu sezonu.1 korak naprijed 3 nazad bukvalno tako je bilo sa njim ove sezonu.Imao je šansu nije ju iskoristio sve najbolje mu bilo ali ne pod Bijelim Brijegom.Odavno klub nije bio ovako loš kao sada bez ikakve šanse u prvenstvu za prvaka.
Samo_Realno
A ima 2 tima u rosteru , trebo je da protutnji kroz prvenstvo. Ali ruku na srce ima i politike, Borac 100 god. slavi , a i Posusju je poklonjeno 6 bodova.I nadam se da je tome dosao kraj , ako ovisis od bodova protiv Zrinjskog , idi u nisi rang i to je to. 10 bodova su nam uzeli Siroki i Posusje , a Borcu nisu niti boda , eto gdje je trenutna razlika 10 bodova !
papagaj
Nedime Čobane
user1742309868
Vrijeme je da ovaj seljacko,krkanski klub oreseli gdje mu ne mjesto!
mismali
Zrinski loše igra zadnji par kola. Slogu neće niko ni žalit ako ispadne.
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti