Neočekivani kiks Borussije na svom terenu protiv Werdera

Drugi remi zaredom za Milionere

Borussia Dortmund je na svom stadionu dočekala Werder Bremen i odigrala 2:2.

Na kraju je završilo 2:2

Gosti su šokirali domaće navijače u 7. minuti kada je Rashica pogodio za vodstvo od 1:0, ali samo dvije minute kasnije Gotze je postigao gol za 1:1 i vratio sve na početak.

Milioneri su nakon toga bili bolji tim i imali su nekoliko šansi da povedu, a u tome su uspjeli u 41. minuti kada je Marco Reus pogodio za 2:1.

Nastavak je ponovo donio razočarenje za domaće navijače nakon što je u 55. minuti Marco Friedl postigao gol za 2:2.

Ekipa Luciena Favrea je nakon toga krenula po pobjedu, ali je i Werder imao svoje šanse da to isto ostvari.

Na kraju je završilo 2:2 pa je tako Borussia drugu utakmicu zaredom odigrala ovim rezultatom i sada ima 11 bodova, dok vodeći Bayern ima 14 bodova.