Nestvarna scena u Španiji: Igrači odbili da igraju drugo poluvrijeme

Gosti ne žele da izađu na teren

E. Oštraković

Utakmica 20. kola Segunde između Rayo Vallecana i Albacetea je prekinuta.

Naime, utakmica je počela u 20:00 sati, odigrano je prvo poluvrijeme, a rezultat je 0:0. Gosti su u sudijskoj nadoknadi ostali sa igračem manje.

Ali ništa od toga nije razlog. Naime, igrači gostujuće ekipe odbili su da izađu na teren kako bi igrali drugo poluvrijeme.

Pravi razlog je taj što su domaći navijači Ukrajincu Romanu Zozulyiji koji igra u Albaceteu skandirali da je 'je**ni nacist'.

Skoro sat vremena se čekalo na početak drugog dijela, a utakmica je na kraju i zvanično prekinuta.