Nesvakidašnji autogol Kadušića u remiju Celja

Nije imao sreće

S. Mlaćo

U okviru 23. kola Prve lige Slovenije danas su snage odmjerili Domžale i Celje, a završilo je 1:1.

Domaći su tako nastavili sa poprilično slabim partijama.

Gosti su na pauzu otišli pri prednosti 1:0, s obzirom da je domaćeg golmana matirao Lotrić u 43. minuti.

Domaći su u drugom dijelu krenuli po bodove, a u 75. minuti zatresla se mreža Celja. Strijelac je bio nekadašnji mladi reprezentativac naše zemlje i bivši član Sarajeva i Zrinjskog Advan Kadušić.

Kadušić je nakon obačaja sa strane reagovao veoma loše, tačnije glavom je pogodio stativu svog gola, a lopta je zatim odsjela u mreži.

Do kraja je ostalo 1:1.