Neuništivi Eduardo ušao sa klupe i ekspresno zabio dva gola!

Brazilski Hrvat u formi

Nekadašnji hrvatski reprezentativac Eduardo Da Silva pruža odlične partije za Šahtar u novoj sezoni.

Klub iz Donjecka je danas sa visokih 7:1 slavio protiv Zorye, a Eduardo je priliku za igru dobio u 74. minuti.

Bivši igrač Dinama i Arsenala je već u sljedećoj minuti na asistenciju Bernarda postigao peti gol za Šahtar, da bi jedanaest minuta kasnije postigao i svoj drugi pogodak na utakmici.

Šahtar se nakon 12 odigranih utakmica nalazi na prvom mjestu ukrajinske Pari-Match lige sa 31 bodom, tri više od Dynamo Kieva.