Nevjerovatan podatak: Marseille čak 42 godine ne zna za pobjedu na gostovanju kod Bordeauxa
Zaista nevjerovatan podatak, iz kojeg se može zaključiti da Bordeaux itekako voli na domaćem terenu igrati protiv Marseillea.

Vole igrati protiv njih na svom terenu

E. Oštraković

Ekipa Bordeauxa ostvarila je vrlo važnu pobjedu na domaćem terenu protiv Marseillea rezultatom 2:0.

U oba poluvremena viđen je po jedan pogodak, što je domaćoj ekipi bilo dovoljno za tri boda.

Prvo je Kamano u 27. minuti iz penala donio vodstvo domaćinima, da bi konačan rezultat De Preville postavio konačan rezultat od 2:0.

Ipak, ovo nije ništa neobično kada igraju ove dvije ekipe, a kada je Bordeaux domaćin. Naime, Marseille čak 42 godine ne zna za pobjedu na gostovanju kod Bordeauxa.