Nevjerovatan promašaj: Gareth Bale je jučer ponovo bio najveći tragičar Velsa
Bale je u 60. minuti mogao dovesti Vels u vodstvo

Igrač Real Madrida još jednom pokazao da je u očajnoj formi

S. Pašalić

Reprezentacija Velsa jučer je upisala i drugi poraz u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Velšani su gostovali kod reprezentacije Mađarske, a Mate Patkai je golom u 80. minuti donio Mađarima važna tri boda s kojima su zadjeli na vrh tabele grupe E.

Vels je s druge strane novim porazom svoje šanse za plasman na Evropsko prvenstvo sveo na minimum, a stvari su jučer mogle biti potpuno drugačije.

Naime, u 60. minuti pri rezultatu 0:0 Gareth Bale se našao u sjajnoj prilici da dovede Vels u vodstvo kada je bio sam ispred golamana Mađarske, ali je traljavo šutirao, a to se Velsu na kraju osvetilo.