Nevjerovatna ležernost odbrane Chelseaja rezultirala vodstvom Aston Ville

Čak četiri igrača bila u završnici akcije

E. Oštraković

Nakon prvog poluvremena utakmice 30. kola Premiershipa između Aston Ville i Chelseaja, domaća ekipa ima prednost od 1:0.

Iako je Chelsea bio favorit u ovom susretu, to u prvom poluvremenu nisu nikako pokazali, te domaća ekipa zasluženo vodi.

Gol za vodstvo postigao je Hause u 43. minuti i to nakon jako lijepe akcije, a odbrana Chelseaja bila je jako ležerna.

Naime, čak četiri igrača Aston Ville bila su u završnici napada, te su mogli birati koji od njih će postići gol.

Pogodak Aston Ville možete pogledati OVDJE.