Nevjerovatno šta je večeras Ronaldo promašio u Torinu

Ovo ovo obično rutinski pogađa

E. Čaušević

Fudbaleri Juventusa nakon prvog poluvremena vode na svom terenu protiv Sampdorije sa 1:0.

Stara dama je odlično otvorila utakmicu i stigla do prednosti već u 13. minuti kada je debitant Kuluševski postigao sjajan gol za 1:0.

Prednost Juventusa mogla je biti i ubjedljivija jer je Ronaldo propustio nekoliko veoma dobrih prilika.

Prvo je u 24. minuti pogodio prečku, a deset minuta kasnije imao je još bolju priliku.

Ovaj put Ronaldo je bio neometan s nekih 11 metara, ali je uspio da promaši gol Sampdorije što je mnoge iznenadilo jer Portugalac takve prilike rutinski završava.

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: