Neymar asistirao i pogodio u debiju za PSG

Sjajan početak

Teme:

PSG je u drugom kolu francuske Lige 1 stigao do nove pobjede, pošto je s 3:0 bio bolji od Guingampa.

PSG je gostovao Guingampu i za Parižane je večeras debitovao Brazilac Neymar, koji je prije dvije sedmice došao iz Barcelone za rekordnih 222 miliona eura.

Neymar je odigrao sjajan meč, asisirao je u 62. minui Cavaniju za 2:0, a onda se i sam upisao u strijelce u 82. minuti.

Prethodno je PSG slomio otpor domaćina u 52. minuti, kada je Ikoko postigao autogol.

Tim iz Pariza bio je znatno bolji, opasniji, imao je puno više od igre i šansi, ali tek u nastavku se tresla mreža crveno-crnih, koji ostaju na tri boda. PSG uz Lyon, Monaco, Marseille i St. Etienne ima šest bodova.