Neymar briljirao, Barca ne odustaje od titule

Katalonci bolji od Las Palmasa

Teme:

Barcelona je slavila u gostima kod Las Palmasa u 37. kolu španske La Lige sa 4:1.

Barcelona ne odustaje od titule, te ostaje u korak za Realom, koji ima utakmicu manje i zbog toga je sada bliže tituli.

Katalonci, jasno, dok imaju teoretske šanse vjeruju u prvo mjesto, gdje se i sada nalaze.

Na gostovanju kod Leganesa, Barca je ostvarila rutinsku pobjedu, a briljirao je Neymar.

Brazilski napadač postigao je tri pogotka, te je asistirao Luisu Suarezu za gol. Jedini gol za Las Palmas postigao je Bigars u 63. minuti.

Las Palmas je siguran u opstanak, dok Barci predstoji velika borba s Realom u zadnjih nekoliko kola.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Dodajmo da je Sporting Gijon s 1:0 slavio u Eibaru, a gol je postigao Burgui u 32. minuti. Gijon je u opasnoj zoni s 30 bodova i ova pobjeda mu neće puno pomoći, jer Deportivo koji ima 33 boda ima i bolji međusobni omjer.