Nije moglo gore: Neslavan debi Vranješa za AEK

Isključenje u porazu

Nogometaši AEK-a poraženi su u zaostalom meču drugog kola grčke Superlige od Asterasa sa 3:2.

Gosti su na poluvremenu vodili s 1:0 golom Pekharta, ali je Asteras u nastavku došao do preokreta.

Stanisavljević je u 49. minuti vratio stvari na početak, a Igor je u 66. pogodio za potpuni preokret.

AEK-u Pekhart u 68. minuti vraća rezultatski egal, da bi u 71. minuti bh. reprezentativac Ognjen Vranješ, koji je debitovao za atinsku momčad, zbog drugog žutog kartona isključen.

Potražite više informacija na temu Super League:

S igračem više, Asteras dolazi do pobjede, a gol je postigao Tsoukalas u 80. minuti. AEK je peti sa 21 bodom, Asteras je 11. sa 15 bodova. Lider je Olympiakos sa 34 boda.