Nije ni čudo što navijači Liverpoola ne vole Morena

Nevjerovatan promašaj

Fudbaleri Liverpoola porazili su danas na gostujućem terenu ekipu WBA-a sa 1:0 u okviru 33. kola engleskog Premiershipa.

Bila je ovo veoma važna pobjeda za Liverpool u borbi za Ligu šampiona, a do nje su došli veoma teško.

Posljednje minute meča obilježio je nevjerovatan promašaj defanzivca gostujuće ekipe Alberta Morena koji je u igru ušao samo nekoliko minuta prije nego što mu se ukazala velika šansa.

Golman domaćih Foster je krenuo u napad u posljednjim minutama u pokušaju da njegov tim izjednači, a baš u tom trenutku Moreno je uspio da se domogne lopte te je krenuo sam ka golu domaćih, ali je promašio prazan gol.