Sopiću pao mrak na oči u 16. minuti meča u Varaždinu, navijačima Dinama osmijeh od uha do uha

Rijeka gubi sa 1:0

Endin Čaušević

Varaždin i Rijeka igraju trenutno utakmicu 34. kola SuperSport HNL-a, a meč nije mogao gore početi za goste s Rujevice.

Rijeka je prošlog vikenda poražena na svom terenu u velikom derbiju od Dinama i otežala je znatno sebi borbu za titulu.

Izabranici Željka Sopića danas nemaju pravo na kiks u Varaždinu ukoliko žele da ostanu u utrci za prvaka i dalje, ali meč nije počao kako su se nadali.

Varaždin je u 16. minuti uspio da šokira Rijeku i povede sa 1:0 čemu se sigurno najviše raduju igrači i navijači Dinama.

Domaći tim je poveo sjajnim golom kojeg je postigao Drožđek koji je iskoristio lošu reakciju Dilavera.

Sopiću je pao mrak na oči nakon gola Varaždina za 1:0 koji možete POGLEDATI OVDJE.

Potražite više informacija na temu HNL:

Rijeka je mogla ekspresno da poravna na 1:1, ali su gosti promašili dva nevjerovatna zicera samo nekoliko minuta nakon primljenog gola.

Podsjećamo, ako Rijeka kiksa protiv Varaždina, a Dinamo večeras slavi na Maksimiru protiv Osijeka titula će ostati u Zagrebu.