Velež izjednačio iz penala, Ćavar se nije mogao složiti sa sudijskom odlukom

U Čitluku je sada 1:1

Endin Čaušević

Široki Brijeg i Velež igraju trenutno prvi meč četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine.

Široki je uspio da dođe do prednosti u 24. minuti kada je Lukić izašao sam na golmana Veleža i pogodio za 1:0.

Gosti su tražili igranje rukom igrača Širokog u toj situaciji, ali se glavni sudija nije oglašavao.

Ipak, sredinom drugog poluvremena mostarski klub uspio je da dođe do pravnanja rezultata.

Nakon jednog duela Ćavara i igrača Veleža sudija je pokazao na bijelu tačku s čime se igrač Širokog nije moglao složiti što je rekao glavnom arbitru, ali on svoju odluku nije mijenjao ni pored Ćavarovog protesta.

Loptu na bijelu tačku na kraju je namjesto Hrkač koji je uspio da pogodi mrežu Širokog i poravna na 1:1.  Sasvim sigurno će se o dosuđenom penalu mnogo diskutovati, kao i o prvom pogotku Širokog Brijega. Obje sitacije će biti predmet sudijskih analiza.

Zaprati NK Široki Brijeg, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: