NK Široki Brijeg nosi velika tri boda iz Mostara!

Pobjeda gostiju u hercegovačkom derbiju

U velikom hercegovačkom derbiju snage su danas odmjerili Zrinjski i Široki Brijeg (1:3).

Široki Brijeg je bolje otvorio meč i poveo u 17. minuti kada Dino Ćorić neometan ulazi u šesnaesterac Zrinjskog i matira Brkića.

Nasavili su gosti sa napadim, no Lendrić je vrlo brzo poravnao. Izjednačio je iz teške situacije i vratio stvari na početak u 22. minuti.

Zrinjski je pred sami kraj prvog dijela napadao, traži vodstvo, ali na pauzu se otišlo pri rezultatu 1:1.

Široki Brijeg je do novog vodstva mogao u 49. minuti kada Brkić sjajno brani udarac Jurilja.

Uzvratili su zatim Čirjak, a onda i Čurjurić, no nije se zatresla mreža gostiju.

Ipak, u 82. minuti jeste domaćih. Cipetić ubacuje, Bagarić glavom rutinski i gosti su mogli da slave.

Konačnih 3:1 za goste postavio je u sudijskoj nadoknadi nakon kontre Marić, a asistent je bio Cipetić.