NK Travnik u efikasnom meču bolji od HNK Cibalia

Susret odigran na Piroti

Samir Mlaćo, foto: S. Mlaćo

Federalni prvoligaš NK Travnik jučer je na Piroti savladao HNK Cibalia, člana 2. HNL sa 4:2.

Publika na Piroti vidjela je kvalitetan i efikasan meč, te sigurno mogla biti zadovoljna.

Gosti su poveli pogotkom Bajića sa 11 metara već u petoj minuti, a u 33. minuti novi jedanaesterac.

Ovaj put glavni sudija Haris Poprženović pokazuje na bijelu tačku, ali na suprotnoj strani. Siguran je bio Berin Čatić.

Za preokret Vezira pogodio je Mirko Vujica, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U 81. minuti Berin Čatić pogađa za 3:1 i jasno je bilo da će bh. tim slaviti pobjedu. Nije to bio kraj golijadi na ovom meču. Nihad Šero je samo dva minuta kasnije povećao na 4:1, a konačnih 4:2 u 85. minuti postavlja Karimović.