Nogometaši Iskre visokom pobjedom otvorili drugi dio sezone

Sigurna igra Plavih sa Jaklića

S. Mlaćo

Nogometaši bugojanske Iskre na najbolji mogući način otvorili su drugi dio sezone u Drugoj ligi Federacije BiH grupa Zapad.

Bugojanci su danas pred svojim navijačima sa 4:1 savladali Vitez iz Bužima, te tako upisali tri važna boda.

Iskra u vodstvo dolazi u 25. minuti preko Ahmeda Omerinovića, a na 2:0 je u 31. minuti povisio njegov mlađi brat Eldar.

Do kraja prvog poluvremena pogodak Elvedina Nebića za visokih 3:0.

U drugom poluvremenu se bude gosti, te preko Anesa Nanića u 47. minuti dolaze do pogotka. Promrzla publika na Jakliću vidjela je do kraja susreta još jedan pogodak, a on je djelo Iskre, tačnije Harisa Seferovića koji je u 87. minuti matirao Mulalića sa konačnih 4:1.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Danas je odigran još jedan susret ovog kola, a Podgrmeč iz Sanskog Mosta je pogotkom Adnana Karića u 65. minuti savladao Bratstvo.