Nova dva pogotka Tandira u Slovačkoj

Na čelu liste strijelaca

Bh. internacionalac Ismar Tandir napravio je odličan potez prelaskom u Ružomberok.

Nekadašnji napadač Slobode u slovačkom prvenstvu igra odlično iz kola u kolo, a nova dva pogotka postigao je danas u uvjerljivoj pobjedi nad Senicom (2:0).

Tandirov tim je pitanje pobjednika praktički riješio već na samom startu. Već u prvoj minuti Kostadinov je pogodio za vodstvo, da bi pet minuta kasnije na 2:0 povisio upravo mladi bh. napadač.

Do kraja utakmice Ružomberok je uspio postići još dva pogotka. U strijelce se ponovo upisao Tandir, dok je preostali bio djelo Gal-Andrezlyja.

Potražite više informacija na temu Fortuna liga:

Za Tandira je ovo bio šesti ovosezonski gol i trenutno sa Šporarom dijeli prvo mjesto na listi strijelaca