Nova pobjeda Gradine, Srebreničani se sada uzdaju u Svatovac

Gradina stigla Budućnost

U subotu je odigrano nekoliko mečeva 19. kola Druge lige FBiH - Sjever.

Gradina je nastavila s pobjedama na proljeće, a danas je na svom stadionu bila bolja od Priluka sa 2:1.

Haris Ordagić je bio junak domaćih, pošto je pogađao mrežu gostiju u 24. i 33. minuti, dok je Belmin Poljić prethodno u 11. minuti šokirao domaće.

Gradina se sada bodovno izjednačila s vodećom Budućnosti, koja sutra gostuje četvrtoplasiranom Svatovcu.

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Sjever:

Prokosovići su sa 2:0 slavili u Odžaku protiv ekipe Odžak 102, a golove su postigli Elvedin Salkić u 27. i Haris Huskić u 70. minuti.

U Mramoru je Mramor s 1:0 bio bolji od Seone, dok je duel Mladosti Malešića i Sloge Tojšića okončan rezultatom 1:1.