Konj brkati, na pripremama mu igraju jedni igraci a za prvenstvo stavi druge.Krpica nisam vidio u zadnjim utakmicama a jucer ga ubaci u sastav. Stvarno niko ne zna dati gol kao i prosle sezone.Kakva je ono igra, nabijanja lopti. Zeljo je i ove godine donji.JBG.
od kada znam za sebe navijam za Želju al više na mogu komentirajte šta hoćete ali ovo više nema smisla da ja svome ocu moram objašnjavati neke stvari a on me uveo u ovo sa Źeljom prije prokletog rata,znači dižem ruke jer ovdje bolji ne pobjeđuje već šta ja znam šta "ONI " petljaju
Ovaj mali hmeljo opet nastavio po starom. Nula ko kuća. Dabogda više ispali da se ovi garibi na jugu ne sekiraju. Kako je krenulo, svi će na drogama završiti.
Zao mi je strumpfova. Svaka utakmica je borba za nji. Oni cak i protiv konobara bi izvukli 0-0. Zao mi je i ovi debila njihovi navijača. Ali valjda ce ostati u ligi.