Četiri gola na debiju
Oca ne ide, ali Cristiano Junior dominira za mladi tim Juventusa
Cristiano Ronaldo još uvijek nije uspio da zatrese mrežu u dresu torinskog Juventusa.
Nakon tri odigrana kola Juventus ima tri pobjede, ali Cristiano nikako da zabije gol, iako je imao čak 23 šuta na gol.
Oca možda ne ide, ali zato Cristiano Junior blista za U9 tim Stare dame. Na debiju je CR mlađi postigao četiri gola u pobjedi nad Lucentom od 5:1.
Ronaldo je ranije najavljivao da se neće petljati u izbor karijere svog sina, ali je uvjeren da će imati nasljednika na terenu jer, baš kao i on, ima talenat i ne voli da gubi.
Ovako postignut jedan od pogodaka koje je postigao Cristiano Junior.
Cristiano Junior just scored his first goal for Juventus Under 9.👌👌
— B3 (@b3naldo7) September 1, 2018
A player trained by none other than @Cristiano Ronaldo himself.🔥🔥
A left winger like his dad
Same playstyle
Same run
Same shot
Same goal
Like father like son.🔥🔥🔥 pic.twitter.com/X2rFsmcSZu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.