Očekujem kvalitetan derbi, Želji čestitam na tituli

Edin Džeko uoči derbija

Očekujem kvalitetan derbi, Želji čestitam na tituli

Adnan Beganović

Sutra je na rasporedu najveći derbi bh. fudbala. Na Koševu se sastaju Sarajevo i Željezničar, a nekadašnji igrač momčadi s Grbavice koji trenutno brani boje Manchester Cityja, Edin Džeko, očekuje da derbi bude kvalitetniji nego prethodni.

Nekadašnji fudbaler Željezničara, koji je u nekoliko posljednjih godina najbolji bh. igrač, Edin Džeko, putem svoje službene internet stranice osvrnuo se na sutrašnji vječiti derbi.

"Očekujem da ovaj derbi bude mnogo bolji i kvalitetniji nego prethodni, kada se nije imalo mnogo toga za vidjeti. Željo dolazi na Koševo kao prvak i ovom prilikom im čestitam na osvojenoj tituli, a treneru Amaru Osimu želim da pobijedi gradskog rivala i tako u potpunosti zaokruži fantastičnu sezonu", rekao je Džeko, kojeg u nedjelju očekuje borba za titulu prvaka Engleske protiv QPR-a.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.