Odbrana Sampdorije poklonila pogodak Higuainu

Napoli vodi protiv Sampdorije

Fudbaleri Napolija danas igraju meč 21. kola Serije A u gostima kod Sampdorije, a trenutni rezultat je 2:1 za Napolitance.

Gosti su sjajno otvorili meč i do vodstva su stigli već u 9. minuti kada je pogodio Gonzalo Higuain.

On je to uradio nakon velike greške igrača Sampdorije Barreta koji je poklonio loptu Higuainu. Argentincu nije bilo teško pogoditi u situaciji jedan na jedan sa golmanom Sampdorije.

Treba reći i to da je Higuain samo par minuta prije toga promašio veliku šansu, a dva puta mu se to ne može desiti na jednom meču.

Ovo mu je bio ukupno 21. gol ove sezone u Seriji A i uvjerljivo je najbolji strijelac.